Magazyn Jego Ego

Od 1 numeru, jaki ukazał się w 2015 r., współpracujemy z miesięcznikiem dla mężczyzn JEGO EGO. Do każdego wydania magazynu przeprowadzamy wywiad i tworzymy artykuły do 10 działów tematycznych (sukcesy, moda, motoryzacja, sport, zdrowie, kuchnia, majsterkowanie, prawo, hi-tech, turystyka). Obsługujemy także Reklamodawców, tworząc artykuły sponsorowane, i wspieramy Wydawcę JEGO EGO w działaniach marketingowych.

Magazyn Vademecum odszkodowań

Dla Kancelarii Radcy Prawnego Artura Klimkiewicza tworzymy magazyn specjalistyczny Vademecum odszkodowań. Piszemy treści poradnikowe i eksperckie, przeprowadzamy wywiady, przygotowujemy analizy rynkowe i raporty społeczne. Realizujemy także skład i DTP oraz wspieramy dystrybucję i promocję contentu. Celem czasopisma – bezpłatnego dla Czytelników – jest szerzenie wiedzy i fachowych porad w zakresie odszkodowań, zadośćuczynień i rent.

Fideli Sp. z o.o.

Długotrwała współpraca z firmą Fideli Sp. z o.o. zaowocowała wieloma projektami marketingowymi i custom publishing. W zadanym zakresie obsługiwaliśmy wszystkie strony internetowy firmy: artb2b.pl, kecja.pl, hurtowniapszczelarska.pl, 4apis.pl i bezpiecznyimport.pl. Tworzyliśmy teksty marketingowe i artykuły, obsługiwaliśmy także biuro prasowe i profile w social media. Jedną z realizacji stanowiło tłumaczenie na język polski i skład publikacji Łatwe pszczelarstwo autorstwa…

Magazyn Inspiro

Jesteśmy wydawcą magazynu Inspiro. Inspiro to spotkania z (nie)zwykłymi ludźmi, ciekawe koncepty wyzwalające kreatywność w domu i w pracy, proste porady, które podpowiadają, jak żyć – zdrowo, ekologicznie, harmonijnie, z pomysłem na siebie. Piszemy artykuły do 6 działów, przeprowadzamy wywiady, realizujemy zadania DTP, dbamy o dystrybucję.

Przykładowe teksty i publikacje

WYBRANE REALIZACJE PRESS&WEBpróbki tekstów i publikacji Zobacz przykładowe publikacje, próbki artykułów, informacji prasowych, tekstów marketingowych i innych treści. Mamy nadzieję, że prezentowane poniżej materiały pozwolą Ci dowiedzieć się, jak wielu tematów się podejmujemy i jak różnorodny jest nasz styl. Jednocześnie informujemy, że nie zobaczysz tu niektórych publikacji (firmowych, magazynów, e-booków), artykułów eksperckich, blogowych i sponsorowanych czy…