Poznajmy się

Adam Kudłacz

Właściciel Press&Web, wydawca

Niezastąpiony handlowiec, a zarazem specjalista DTP, graphic designer i fotograf z artystycznym zacięciem. Cechuje go wyostrzony zmysł analityczny i planistyczny oraz niezłe oko do tego, co ładne. W Press&Web dba, by wszystko chodziło jak w zegarku. Pasjonuje się lotnictwem, któremu – oprócz książek historycznych, nowinek technologicznych i sportu – poświęca każdą wolną minutę. Pilot szybowcowy.

Ewa Kudłacz-Orciuch

Dziennikarz, redaktor, content marketer

Redaktor naczelna magazynu „Inspiro”, dziennikarka portalu PressIt.pl. Content marketer w Press&Web. Reportaże, wywiady i inne formy słowa pisanego to jej najmocniejsza strona. Gadulstwo przekuwa na rozmowy z ludźmi, których wyjątkowe pomysły zawiodły na ścieżkę własnego biznesu. W wolnych chwilach czyta kryminały (najczęściej te skandynawskie) i odkrywa nieznane (najchętniej na piechotę).

0
zadowolonych Klientów
0
magazynów i publikacji
0
napisanych tekstów

Nasze wartości

Sens

Pokazujemy, jak efektywnie wykorzystać content marketing i custom publishing w praktyce, by przełożyć je na realne, mierzalne cele biznesowe.

Otwartość

Myślimy przyszłościowo, bo wiemy, że można (a czasem trzeba) inaczej. Poszerzamy horyzonty i przenosimy Twój biznes w inny, lepszy wymiar.

Partnerstwo

Współpracujemy po ludzku – terminowo, na jasnych zasadach, w miłej atmosferze. Słuchamy tego, co dla Ciebie ważne, by jak najlepiej zrozumieć Twoją firmę i jej klientów.

Spotkajmy się

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie