Kim jesteśmy

Press&Web to przestrzeń, w której pokazujemy, jak efektywnie wykorzystać content marketing i custom publishing w praktyce, by przełożyć je na realne, mierzalne cele biznesowe.

Dzięki wyjątkowo skutecznym narzędziom inbound marketingowym ułatwiamy firmom osiąganie priorytetów, takich jak wzrost sprzedaży, pozytywny wizerunek marki, lojalność klientów czy lepsza pozycja w wyszukiwarce. Współtworzymy dla nich także zaplecze eksperckie i reklamowe o szerokim i długofalowym zasięgu.

Naszym celem jest tworzenie publikacji o rzeczywistej wartości dla firmy i jej klienta. Zamiast pięciu kiepskich artykułów “pod seo”, wolimy opracować jeden, ale wzbogacony infografiką, zawierający merytoryczne, sprawdzone informacje i napisany w interesujący sposób. W dobie tzw. fake newsów sięgamy do publikacji eksperckich i naukowych, które pozwalają nam jak najlepiej zadbać o przekazanie fachowej wiedzy – robimy to z myślą o dobru czytelnika, jak i wizerunku firmy, dla której pracujemy.

Dlaczego my?

  • Dostarczamy wartościowe treści w oprawie pięknej grafiki, które poszerzają horyzonty biznesu.
  • Tworzymy content dla ludzi, bo człowiek jest dla nas najważniejszy.
  • Działamy ambitnie, precyzyjnie i konkretnie albo… wcale.
  • Kierujemy się tym, co efektywne i ważne dla biznesu.
  • Podążamy z duchem nowoczesności i zmieniającego się świata.
  • Sięgamy do tego, co sprawdzone i cenione od lat.
  • Realizujemy projekty, które inspirują, budzą ciekawość, zaskakują i wytyczają nowe drogi rozwoju.
  • Wykorzystujemy strategie, które otwierają nowe możliwości i humanizują komunikację.
  • Stawiamy na wyższą kulturę słowa, empatię biznesową oraz współpracę w atmosferze sympatii i wzajemnego szacunku.
0
zadowolonych klientów
0
magazynów i publikacji
0
napisanych tekstów

Nasz zespół

Adam Kudłacz

Właściciel Press&Web, wydawca

Niezastąpiony handlowiec, a zarazem specjalista DTP, graphic designer i fotograf z artystycznym zacięciem. Cechuje go wyostrzony zmysł analityczny i planistyczny oraz niezłe oko do tego, co ładne. W Press&Web dba, by wszystko chodziło jak w zegarku. Pasjonuje się lotnictwem, któremu – oprócz książek historycznych, nowinek technologicznych i sportu – poświęca każdą wolną minutę. Pilot szybowcowy.

Ewa Kudłacz-Orciuch

Dziennikarz, redaktor, content marketer

Redaktor naczelna magazynu „Inspiro”, dziennikarka portalu PressIt.pl. Content marketer w Press&Web. Reportaże, wywiady i inne formy słowa pisanego to jej najmocniejsza strona (obok wpadania na szalone pomysły). Gadulstwo przekuwa na rozmowy z ludźmi, których wyjątkowe pomysły zawiodły na ścieżkę własnego biznesu. W wolnych chwilach czyta kryminały (najczęściej te skandynawskie) i odkrywa nieznane (najchętniej na piechotę).

Marta Orciuch

Dziennikarz, redaktor, content marketer

Redaktor magazynu „Scandio”, dziennikarka portalu PressIt.pl i Scandio.pl. Content marketer w Press&Web. Skandynawistka, wykorzystująca wiedzę o rynku szwedzkim na gruncie krajowym. Wspiera wdrażanie strategii marketingowych. Wszędzie jej pełno, zwykle tam, gdzie coś się dzieje. Ma rękę do organizacji eventów, dlatego często zapewnia rozrywkę sobie i innym. Planuje podróż do najodleglejszych zakątków Skandynawii.

Anna van Steenbergen

Dziennikarz, redaktor

Redaktor Press&Web i portalu Pressit.pl. W latach 2007-2010 redaktor holenderskiego periodyku o Europie Środkowo-Wschodniej „Ablak”. Z zawodu filolog polski i kulturoznawca, z zamiłowania pisarka, mól książkowy i obieżyświat. W życiu zawodowym wykorzystuje wrodzoną ciekawość świata i szeroką paletę skojarzeń z zakresu kultury popularnej (i nie tylko). Nigdy dobrowolnie nie rozstaje się z książką albo klawiaturą. Chyba że akurat śpi.

Nasze wartości

Sens

Wysoka jakość usług i obsługi to nasz priorytet. Codziennie realizują go nasi doświadczeni redaktorzy, zawodowy korektor, grafik i sprawdzeni partnerzy.

Otwartość

Myślimy przyszłościowo, bo wiemy, że można (a czasem trzeba) inaczej. Poszerzamy horyzonty i przenosimy Twój biznes w inny, lepszy wymiar.

Partnerstwo

Współpracujemy po ludzku – terminowo, na jasnych zasadach, w miłej atmosferze. Słuchamy tego, co dla Ciebie ważne, by jak najlepiej zrozumieć Twoją firmę i jej klientów.

Zobacz, gdzie pracujemy

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie