DIGITAL & PRINT CUSTOM PUBLISHING

poszerz horyzonty
digital publishing

Realizujemy usługi wydawniczo-reklamowe (digital i custom publishing) dla klientów z różnych branż. Tworzymy e-booki, czasopisma, magazyny wewnętrzne, magazyny internetowe (e-ziny) i publikacje firmowe (katalogi, oferty, prezentacje, broszury, white papers etc.). Mamy rozwiązania stworzone na miarę potrzeb i możliwości małych i średnich firm oraz osób, dla których wydawanie publikacji stanowi istotny element personal brandingu. Kompleksowo przygotowujemy wartościowe publikacje, które zachwycają wysokiej jakości, unikatowymi tekstami, piękną, estetyczną grafiką i nowatorskimi rozwiązaniami contentowymi.

Porozmawiajmy

Wielkie plany rodzą liczne pytania. Skontaktuj się ze mną – wspólnie znajdziemy na każde z nich najlepszą odpowiedź, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań Twojego biznesu.

Ewa Kudłacz-Orciuch

Zadzwoń: 532 816 146

Napisz: kontakt@pressweb.com.pl

Magazyny, czasopisma

E-booki

Publikacje firmowe

Tradycja czy digital publishing?

Kliknij w okładkę i obejrzyj całą przykładową publikację. Zobacz, jak wielkie możliwości skrywają interaktywne wydawnictwa. Wszystko w jednym miejscu: treści, galerie, filmy, muzyka. Właśnie to zmienia perspektywy wydawców i czytelników w XXI w.

Z drugiej strony tradycyjne wydania papierowe to ponadczasowa klasyka, która w dobie internetu stała się także synonimem luksusu. Uważamy, że wartościowe treści zasługują na najpiękniejszą oprawę, którą chętnie dla Ciebie przygotujemy – w wersji online i do druku.

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Przykładowa publikacja digital

Digital publishing to przyszłość

Lubimy to, co piękne wizualnie, wartościowe merytorycznie i przyjazne środowisku. Kochamy to, co pozwala na interakcję czytelnika z publikacją i poszerza możliwości pokazania w jednym miejscu całego contentu: treści, zdjęć, galerii obrazów, ścieżek dźwiękowych i wideo. Dlatego stawiamy na interaktywne publikacje digital, dzięki którym Twój odbiorca (klient, czytelnik) ma większy wybór sposobów korzystania z publikacji, nie musi się przenosić na inne strony internetowe w poszukiwaniu dodatkowych informacji, maksymalnie długo pozostaje w kontakcie z tym, co chcesz mu przekazać, i może łatwiej kontaktować się z Twoją firmą. Genialne w swej prostocie, prawda?

Dobre treści

 artykuły, wywiady, reportaże etc.

SEO

publikacje pozycjonują się w Google

Facebook viewer

możliwość czytania publikacji na Facebooku

Piękne zdjęcia

w cenie pakiety zdjęć stockowych

Slajdy

automatycznie przewijane galerie zdjęć

Eksport do .PDF

przez twórcę, przez czytelnika

Infografiki

stworzymy to, czego potrzebujesz

Ścieżki audio

implementacja muzyki na wybrane strony

Analityka

statystyki wyświetleń, kliknięć

Aktywne linki

hotspoty na grafice, treściach, przyciskach

Ścieżki wideo

embedowanie filmów, np. z YouTube

Personalizacja

ustawienia tła, stronicowania, statusu

CTA

social media, e-mail, telefon, subskrypcja

System CRM

pozyskiwanie leadów, mailing do czytelników

Sprzedaż

w subskrypcji lub pojedyncze wydania

Embedding link

osadzanie na stronie (okładka, publikacja)

Desktop i mobile

viewer kompatybilny z Windows, iOS, Android

Ekologia

oszczędzasz pieniądze, chronisz przyrodę

Masz już pomysł?

Zrealizujmy go wspólnie.

E-BOOK FIRMOWY

Generuj wartościowe leady

Ciekawy e-book firmowy pozwoli Ci szybko i z niesamowitym rezultatem osiągnąć założone cele biznesowe. E-booki to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie wartościowych leadów (kontaktów do potencjalnych klientów) i zbudowanie bazy mailingowej. Już jedna publikacja może znacząco zwiększyć liczbę odwiedzających Twoją stronę i wpłynąć na wzrost sprzedaży. E-booki poprawiają także pozycję strony w wyszukiwarce Google, której algorytmy preferują długie, merytoryczne i przydatne dla użytkowników treści.

Jeśli chcesz wydać e-book firmowy, możesz zdecydować się na takie jego formy, jak:

 • poradnik,
 • instrukcja produktu albo usługi,
 • raport,
 • analiza badawcza,
 • analiza trendów rynkowych,
 • przewodnik,
 • case study (studium przypadku) lub inny rodzaj treści.

Publikując e-book, dostarczasz sprawdzoną, fachową wiedzę, porady czy pomysły, dzięki czemu precyzyjnie trafiasz w oczekiwania odbiorców. Nie musisz wkładać wiele wysiłku, by zachęcić ich do lektury – wystarczy zadbać o odpowiednią dystrybucję i promocję e-booka poprzez skuteczny mailing, artykuł sponsorowany albo post na Facebooku czy w innym kanale social media, kierujący do wpisu na firmowej stronie WWW bądź na landing page i zachęcający do pobrania publikacji!

Dobrze opracowane e-booki, które czyta się z przyjemnością i zaangażowaniem, wzbudzają zaufanie do Twojej firmy i pozwalają na stworzenie długofalowej, satysfakcjonującej relacji z odbiorcami. Ułatwiają także kreowanie pozytywnego, eksperckiego wizerunku marki i umożliwiają zaprezentowanie firmowej oferty w sposób przyjazny czytelnikowi. Spróbuj i przekonaj się, jak efektywne są e-booki firmowe!

MAGAZYN FIRMOWY, CZASOPISMO

Inspiruj, edukuj, podnieś prestiż firmy, zarabiaj

Jak wykazało badanie czytelnictwa przeprowadzone przez NUV – Dutch Publishers Association, ludzie najczęściej sięgają po czasopisma, by zyskać praktyczną wiedzę, inspiracje i porady, ale również dlatego, że dany magazyn pozwala im się wyluzować i odpocząć, a także odzwierciedla ich styl życia. Dla wydawcy oznacza to same korzyści!

Regularnie wydawane czasopismo skutecznie przywiązuje do marki, wzmaga zaufanie i sympatię do niej, a przy tym daje czytelnikowi wyjątkową możliwość miłego spędzenia czasu przy ciekawej lekturze. E-mail z powiadomieniem o najnowszym numerze stwarza wyborną okazję, by znaleźć chwilę tylko dla siebie, dzięki czemu czytanie magazynu kojarzy się z przyjemnością.

Nietrudno zgadnąć, że magazyny firmowe i czasopisma tematyczne, przeznaczone do komunikacji wewnętrznej lub zewnętrznej, to znakomite narzędzie promocji firmy, informowania, edukowania oraz inspirowania czytelników, a także zarabiania na reklamach i artykułach sponsorowanych. Z Press&Web stworzenie profesjonalnego magazynu jest łatwiejsze i tańsze, niż myślisz, co sprawia, że z rozwiązania tego chętnie korzystają również małe i średnie firmy!

Własny magazyn firmowy zapewnia olbrzymie możliwości precyzyjnego dotarcia do zainteresowanej grupy docelowej. Pozwala skutecznie i kreatywnie reklamować firmową ofertę, subtelnie wplecioną w przydatne artykuły, interesujące wywiady i piękne grafiki. Przekłada się na aktywny rozwój marki, wzrost jej prestiżu i zyskanie pozycji eksperta.

Jeżeli tylko masz ochotę spróbować z własną publikacją, zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz: napiszemy teksty marketingowe, artykuły, wywiady, reportaże i inne treści do Twojego magazynu, wykonamy skład, wygenerujemy plik e-publikacji (z kodem embed) i plik PDF do drukarni. Ponadto oferujemy wsparcie w dystrybucji magazynu online, z wykorzystaniem mailingu i social mediów. Możemy też przygotować artykuły sponsorowane dla Twoich klientów oraz zająć się pozyskaniem reklamodawców, dzięki którym skompensujesz koszty inwestycji wydawniczej i zarobisz!

PUBLIKACJA BIZNESOWA

Pokaż swoją firmę z najlepszej strony

W biznesie bez doskonałej oferty ani rusz – i to dosłownie. Profesjonalnie przygotowane publikacje firmowe, takie jak:

 • broszura,
 • prezentacja,
 • oferta,
 • katalog firmowy,
 • newsletter,
 • biuletyn,
 • white paper (raport z analizą produktu, usługi, technologii, programu),
 • instrukcja (user manual, tutorial),

to niezbędny element poszukiwania nowych klientów i kontrahentów, nawiązywania udanych relacji biznesowych i edukowania rynku.

Publikacja firmowa niejednokrotnie przyda się na spotkaniach biznesowych, targach, wystawach czy konferencjach oraz znacząco podniesie skuteczność wysyłanych e-maili ofertowych – pozwoli odbiorcy błyskawicznie zapoznać się z propozycją i utwierdzi go w przekonaniu, że warto współpracować z Twoją firmą. Aby tak się stało, publikacja powinna być atrakcyjna wizualnie i napisana w sposób rzeczowy, uwzględniający język korzyści. Nowoczesna prezentacja firmowa to także infografiki, wykresy i rozmaite schematy, które przyciągają wzrok i ułatwiają szybkie zapoznanie się z przekazem.

Doskonale wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie każdy rodzaj publikacji firmowej!

Mądry plan. Piękne wykonanie. Znakomity efekt.

Strategia

Postaw na myślenie koncepcyjne i kreatywne idee, które napędzają Twój biznes. Z nami trafiasz do świadomych odbiorców, umożliwiając im zdobycie cennych informacji i wejście w głęboką, długofalową interakcję z Twoją marką.

Cel

Tworzymy magazyny firmowe, czasopisma, e-ziny, e-booki i publikacje reklamowe, zapewniające Ci skuteczne zaplecze reklamowe i edukacyjne oraz prestiż, a odbiorcom – przyjemność wartościowej lektury w oprawie pięknej grafiki.

Kreacja

Ludzie nie czytają? Bzdura! W dobie szumu informacyjnego łączymy to, co sprawdzone od lat z tym, co nowe, świeże, inspirujące i pobudzające do działania. Zmieniamy zwykłe publikacje w niezwykłą wartość – dla Twojej firmy i dla odbiorców.

Digitalizacja

Wypróbuj innowacyjne rozwiązania digital publishing i zamień klasyczną publikację w tę nowoczesną – interaktywną, zawierającą CTA, linki, contact boxy, filmy, muzykę czy galerie, a przy tym tanią i ekologiczną.

Kompensacja

Magazyn za darmo? To możliwe! Pozyskamy content reklamowy do Twojego magazynu, dzięki czemu skompensujesz koszty inwestycji wydawniczej i zarobisz na publikacji artykułów sponsorowanych, packshotów czy reklam.

Dystrybucja

Piszemy teksty, wykonujemy skład digital i print, realizujemy e-dystrybucję, przygotowujemy pliki do drukarni – u nas wszystko masz pod ręką, a w dodatku w cenie dostosowanej również do możliwości małych firm.

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie