Strategia

Postaw na myślenie koncepcyjne i kreatywne idee, które napędzają Twój biznes. Z nami trafiasz do świadomych odbiorców, umożliwiając im zdobycie cennych informacji i wejście w głęboką, długofalową interakcję z Twoją marką.

Cel

Tworzymy magazyny firmowe, czasopisma, e-ziny, e-booki i publikacje reklamowe, zapewniające Ci skuteczne zaplecze reklamowe i edukacyjne oraz prestiż, a odbiorcom – przyjemność wartościowej lektury w oprawie pięknej grafiki.

Kreacja

Ludzie nie czytają? Bzdura! W dobie szumu informacyjnego łączymy to, co sprawdzone od lat z tym, co nowe, świeże, inspirujące i pobudzające do działania. Zmieniamy zwykłe publikacje w niezwykłą wartość – dla Twojej firmy i dla odbiorców.

Digitalizacja

Wypróbuj innowacyjne rozwiązania digital publishing i zamień klasyczną publikację w tę nowoczesną – interaktywną, zawierającą CTA, linki, contact boxy, filmy, muzykę czy galerie, a przy tym tanią i ekologiczną.

Kompensacja

Magazyn za darmo? To możliwe! Pozyskamy content reklamowy do Twojego magazynu, dzięki czemu skompensujesz koszty inwestycji wydawniczej i zarobisz na publikacji artykułów sponsorowanych, packshotów czy reklam.

Dystrybucja

Piszemy teksty, wykonujemy skład digital i print, realizujemy e-dystrybucję, przygotowujemy pliki do drukarni – u nas wszystko masz pod ręką, a w dodatku w cenie dostosowanej również do możliwości małych firm.

Zaciekawiliście mnie! Chętnie zamówię...

Katalog, oferta, white paper, prezentacja firmowa – teksty + projekt graficzny

950,0011.480,00

W biznesie bez dobrej oferty ani rusz – i to dosłownie. Atrakcyjna wizualnie i interesująco napisana oferta, prezentacja lub katalog firmowy to niezbędny element poszukiwania nowych klientów i kontrahentów oraz nawiązywania udanych relacji biznesowych. Nowoczesna prezentacja firmowa to nie tylko kilka zdjęć i opisów, to także infografiki, wykresy czy rozmaite schematy, które ułatwiają szybkie zapoznanie się z przekazem. W dobie internetu warto wykorzystać także możliwości, jakie dają interaktywne publikacje digital, wzbogacone aktywnymi linkami, elementami CTA, przyciskami do social media, automatycznie przewijanymi galeriami zdjęć, muzyką czy filmami, które można oglądać bezpośrednio w publikacji. Jeśli chcesz stworzyć ofertę lub prezentację firmową na miarę XXI w., w Press&Web wykonamy ją dla Ciebie!

Magazyn firmowy, czasopismo – teksty + skład

1.500,0022.600,00

Publikacje firmowe to doskonałe narzędzie promocji i budowania prestiżu marki, informowania i edukowania czytelników, a także zarabiania na reklamach i artykułach sponsorowanych. Stworzenie profesjonalnego katalogu, e-booka, a także czasopisma tematycznego lub magazynu firmowego jest łatwiejsze niż myślisz! Napiszemy teksty marketingowe i/lub artykuły do Twojego magazynu, wykonamy skład, wygenerujemy plik e-publikacji do rozpowszechniania online oraz plik .pdf do drukarni. Możemy również przygotować grafiki reklamowe i artykuły sponsorowane dla Twoich klientów oraz zająć się dystrybucją, promocją, kontaktami z drukarnią i pozyskaniem reklamodawców, dzięki którym skompensujesz koszty inwestycji wydawniczej i zarobisz!

E-book, poradnik – teksty+skład

1.500,0022.600,00

Przydatny, interesujący e-book to dla Twojej firmy co najmniej dwie pieczenie na jednym ogniu: pozyskujesz leady (kontakty do potencjalnych klientów) i tworzysz profesjonalny wizerunek firmy. Pokazujesz, że dbasz o potrzeby klienta i chętnie dzielisz się swoją fachową wiedzą, poradami, pomysłami czy inspiracjami. Kiedy masz już gotową publikację, wystarczy zadbać o jej odpowiednią dystrybucję i promocję na stronie WWW, w social mediach czy innych kanałach. Efekty takiej akcji mogą pozytywnie Cię zaskoczyć oraz przełożyć się na znacznie większą liczbę odwiedzin Twojej strony i wyższą sprzedaż. Spróbuj i przekonaj się, jak skuteczne mogą być e-booki firmowe! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie publikację, która zachwyci estetyką wizualną i wartościowymi tekstami.

Ulotka – teksty + projekt

340,00450,00

Pewne rzeczy odchodzą do lamusa, ale ulotka to nadal doskonałe narzędzie promocji firmy. Możesz zdecydować się na ulotki jednostronne, dwustronne albo składane – każda zapewni Ci atrakcyjną wizualnie, a przy tym bardzo tanią formę reklamy. W Press&Web wykonujemy ulotki kompleksowo: opracowujemy teksty i projekt graficzny oraz generujemy plik .pdf do druku.

Infografika

500,00

Infografika to nieodłączny element interesującego contentu. Pozwala w graficzno-tekstowej, przyjaznej dla odbiorcy formie poinformować o ważnych kwestiach. Jako dodatek do artykułu czy e-booka świetnie przyciąga uwagę i umożliwia błyskawiczne przekazanie i zebranie informacji.

Grafika social media, WWW, blog, użytkowa

35,0049,00

Plakat, baner, reklama display, prezentacja, certyfikat, zaproszenie, wizytówka – kiedy potrzebujesz wpadających w oko, eleganckich materiałów firmowych, przyda Ci się kompleksowa obsługa. Opracujemy treści i wykonamy kreatywne projektowanie grafik do zastosowań web i print. Jeśli nie widzisz interesującej Cię usługi, skontaktuj się z nami mailowo. 

Cennik pakietowy, to lubię! Wybieram...

Możliwe Opcje

 • Objętość treści
  Objętości tekstów są wyrażone w znakach typograficznych ze spacjami (zzs.). W cenie: research materiałów źródłowych, koncepcja tekstów, opracowanie treści.
 • Korekta i redakcja
 • Skład DTP
  Format dowolny (np. A4, 210x210 mm, A5, B5 etc.). W cenie: koncepcja layoutu, rozmieszczenie treści i ilustracji, a w przypadku e-publikacji również utworzenie ruchomych galerii zdjęć, wstawienie filmów i ścieżek dźwiękowych oraz linków i boxów CTA i kontaktowych.
 • Plik .pdf do druku
 • Embedding link*
  Umożliwia publikację magazynu na dowolnej stronie WWW.
 • Filmy wyświetlane w publikacji*
 • Automatycznie przewijane galerie zdjęć*
 • Aktywne linki*
 • Ścieżki dźwiękowe*
 • Optymalizacja SEO*
 • Mailing do czytelników*
 • Online desktop i mobile viewer*
 • Facebook Mini Viewer*
 • Eksport do .pdf przez czytelnika*
 • Statystyki wyświetleń*
 • Rejestracja w RDiC (wsparcie/magazyny)
  Pomoc w rejestracji tytułu

PRESSon

1,500
 • 10.000 zzs.

PRESSolve

2,600
 • 20.000 zzs.

PRESSit

3,750
 • 30.000 zzs.

PRESStige

5,950
 • 50.000 zzs.

* Dotyczy e-publikacji w wersji digital. Nie dotyczy publikacji drukowanych.

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ.

Potrzebujesz mniej albo więcej treści lub chcesz wymienić usługi w pakietach? Skontaktuj się z nami!

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie