COPYWRITING WIZERUNKOWY & SPRZEDAŻOWY

skuteczne treści marketingowe

Masz 50 milisekund. Tylko tyle potrzebuje internauta, by ocenić stronę WWW. Nawet mrugnięcie oka trwa dłużej, bo 400 ms! Badania przeprowadzone przez Google i naukowców z Carleton University uświadamiają, jak mało czasu mamy, by wywołać dobre pierwsze wrażenie i osiągnąć najważniejszy cel biznesowy: zwrócić uwagę, zainteresować ofertą, wzbudzić pożądanie, doprowadzić do zakupu i usatysfakcjonować klienta.

Tym, co na pierwszy rzut oka zatrzymuje klientów na stronie, jest ładna grafika. Ostatecznie jednak to treści okazują się kluczem do ich rozumów i serc. Aby tam dotrzeć, kreatywny, dobry copywriting sięga po najlepsze techniki perswazji, sprzedaży, psychologii i kognitywistyki. Dzięki temu treści budzą ciekawość, a także odwołują się do emocji i pragnień, co skłania klienta do podjęcia działania, na którym najbardziej nam zależy.

Porozmawiajmy

Ewa Kudłacz-Orciuch

Skontaktuj się ze mną już teraz, a powiem Ci, jak dzięki przemyślanym treściom marketingowym w łatwy sposób osiągniesz wyższy poziom skuteczności sprzedażowej.

Zadzwoń: 532 816 146

Napisz: kontakt@pressweb.com.pl

Teksty na WWW

Teksty publikacji

Opisy produktów i usług

Opisy SEO

183% wzrostu sprzedaży rocznie

Tak niesamowity wynik osiągnął jeden z naszych Klientów dzięki tekstom marketingowym, które opracowaliśmy na jego stronę WWW. Zmianę treści wsparł odświeżony branding i nowy layout witryny, a następnie także intensyfikacja działań content i e-mail marketingowych oraz aktywności w social media. Wniosek?

Skuteczna treść to efektywny biznes

Ulepsz swoje teksty marketingowe, i przekonaj się, jak korzystnie Twoja decyzja wpłynie na wzrost sprzedaży i klientów!

Nietrudno zgadnąć, że teksty wizerunkowe i sprzedażowe to podstawowe narzędzie biznesowe, od którego jakości w dużej mierze zależy sukces na rynku. Po analizie potrzeb, celów i grupy docelowej Twojej firmy napiszemy teksty marketingowe nastawione na realny efekt – perfekcyjnie dopasowane do wizerunku i stylu komunikacji marki, dostosowane do preferencji klientów, wartościowe merytorycznie, unikatowe (algorytmy Google promują strony wypełnione niepowtarzalną treścią), skuteczne sprzedażowo i zoptymalizowane pod pozycjonowanie (w odpowiednim stopniu nasycone frazami SEO).

Tworzymy teksty marketingowe do takich materiałów, jak:

  • strona WWW (strona główna i podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta i inne; opisy SEO),
  • sklep internetowy (opisy produktów; opisy kategorii; podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta, Jak kupować? i inne),
  • newslettery,
  • publikacje biznesowe: ulotka, broszura, biuletyn, oferta, katalog, raport, plakat reklamowy i innych.

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie