CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Teksty na WWW

Teksty publikacji firmowych

Opisy produktów i usług

Opisy SEO

Czy wiesz, że internauta ocenia stronę WWW w ciągu zaledwie 50 milisekund? Nawet mrugnięcie oka trwa dłużej, bo 400 ms! Badania przeprowadzone przez Google i naukowców z Carleton University uświadamiają, jak mało czasu mamy, by wywołać dobre pierwsze wrażenie i osiągnąć najważniejszy cel biznesowy: zwrócić uwagę, zainteresować ofertą, wzbudzić pożądanie, doprowadzić do zakupu i usatysfakcjonować klienta.

Tym, co na pierwszy rzut oka zatrzymuje klientów na stronie, jest ładna grafika. Ostatecznie jednak to treści okazują się kluczem do ich rozumów i serc. Aby tam dotrzeć, kreatywny, dobry copywriting sięga po najlepsze techniki perswazji, sprzedaży, psychologii i kognitywistyki. Dzięki temu treści budzą ciekawość, a także odwołują się do emocji i pragnień, co skłania klienta do podjęcia działania, na którym najbardziej nam zależy.

Nietrudno zgadnąć, że teksty wizerunkowe i sprzedażowe to podstawowe narzędzie biznesowe, od którego jakości w dużej mierze zależy sukces na rynku. Po analizie potrzeb, celów i grupy docelowej Twojej firmy napiszemy teksty marketingowe oraz opisy produktów i usług nastawione na realny efekt – perfekcyjnie dopasowane do wizerunku marki, wartościowe merytorycznie, skuteczne sprzedażowo i zoptymalizowane pod pozycjonowanie.

Skuteczna treść to efektywny biznes

 Zyskaj profesjonalne teksty marketingowe do materiałów firmowych, takich jak strona WWW, sklep internetowy, newsletter, katalog, oferta, prezentacja, ulotka, broszura i innych.

TEKSTY WIZERUNKOWE I SPRZEDAŻOWE

Przyciągnij klienta w mniej niż 1 sekundę

Teksty marketingowe to najważniejsze treści na stronie internetowej i w materiałach reklamowych Twojej firmy. Ich rolą jest jak najlepsza prezentacja oferty i informacji o przedsiębiorstwie oraz pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google. Napiszemy dla Ciebie wysokiej jakości, skuteczne teksty marketingowe do takich materiałów, jak:

  • strona WWW (strona główna i podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta i inne),
  • sklep internetowy (opisy kategorii, podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta, Jak kupować? i inne),
  • newslettery,
  • publikacje biznesowe: ulotka, broszura, biuletyn, oferta, katalog, raport, plakat reklamowy i innych.

Zadbamy, aby teksty na Twojej stronie WWW były dopasowane stylem komunikacji do branży, wizerunku firmy i preferencji grupy docelowej (klientów), a także unikatowe (algorytmy Google promują strony wypełnione niepowtarzalną treścią) i w optymalnym stopniu nasycone frazami SEO. Kreację treści poprzedza analiza marki i grupy docelowej.

Teksty piszemy w języku polskim z możliwością tłumaczenia na j. angielski, szwedzki, hiszpański, niemiecki, rosyjski i inne.

OPIS PRODUKTU I USŁUGI

Sprzedawaj więcej dzięki skutecznym tekstom

Opis produktu lub usługi to, poza zdjęciem, podstawowy sposób poinformowania klienta o ofercie i zachęcenia go do zakupu. Unikalny opis, napisany językiem korzyści, w sposób pasujący do marki i z zastosowaniem sprawdzonych strategii sprzedażowych, potrafi zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, ile razy kupiłeś coś tylko dlatego, że przekonał Cię świetny tekst – fachowy, poruszający wyobraźnię, pokazujący korzyści z zakupu, pobudzający emocje, może nawet zabawny. Zadbaj o doskonałą ofertę, a my zadbamy, by Twoje produkty i usługi zyskały perfekcyjną oprawę tekstową o silnej mocy sprzedażowej.

amedu

OPIS SEO

Bądź lepiej widoczny w Google

Masz sklep z doskonałą ofertą lub stronę firmową z interesującymi usługami. Świetnie! Pierwszy krok w dotarciu do klienta już za Tobą. Teraz pora na kolejny: opisy SEO strony WWW lub sklepu internetowego, dzięki którym Twoja witryna będzie poprawnie pozycjonowała się w Google, lepiej przyciągała odbiorców i stanie się „klikalna”. Teksty SEO są szalenie ważne – bez nich, przy obecnej i stale rosnącej ilości stron internetowych, niezwykle trudno jest od ręki „wyskakiwać” na pierwszej stronie Google. Cena za teksty SEO nie jest wysoka, dlatego tym bardziej powinieneś w nie zainwestować. Zobaczysz, że to skutkuje!

Dobre treści pomagają firmom osiągać kluczowe cele biznesowe

Pozyskujesz zadowolonych, lojalnych klientów. Generujesz wyższą sprzedaż. Podnosisz wiarygodność i prestiż firmy, budujesz pozycję eksperta i lidera branży. Wyróżniasz się spośród konkurencji i tworzysz pozytywny wizerunek marki. Pozycjonujesz stronę WWW, osiągasz wyższą konwersję i lepszy ranking w Google. Dostarczasz klientom cenną wiedzę, co ułatwia im podejmowanie decyzji zakupowych. Oszczędzasz pieniądze, ponieważ teksty, w które inwestujesz tylko raz, zapewniają Ci zyski i nowych klientów przez długie lata!

SPRAWDŹ, DLA KOGO PISALIŚMY

Zobacz próbki tekstów

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie