CONTENT SHOP CENNIK USŁUG PRESS&WEB

Content Shop to innowacyjne rozwiązanie e-commerce dla każdego, kto chce błyskawicznie poznać naszą standardową ofertę cenową i zamówić usługi z zakresu content marketingu, custom publishingu i copywritingu.

Content Shop powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów i oferuje najczęściej zamawiane przez nich rodzaje i warianty usług.

Jeżeli wśród nich nie znalazłeś niczego odpowiedniego, skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@pressweb.com.pl) i odeślij wypełniony brief, na podstawie którego przygotujemy ofertę indywidualną.

 

Porozmawiajmy

Ewa Kudłacz-Orciuch

Wspólnie znajdziemy najlepsze pomysły na skuteczny marketing Twojej firmy!

Zadzwoń: 532 816 146

Napisz: kontakt@pressweb.com.pl

CENNIK PAKIETOWY CONTENT MARKETING

idealny, gdy planujesz długoterminową współpracę

Starter

650
 • Teksty 10.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 150 PLN***

Pro

935
 • Teksty 15.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 200 PLN***

Deluxe

1,750
 • Teksty 20.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 770 PLN***

Prestige

2,500
 • Teksty 30.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 1120 PLN***

* Dowolne treści (artykuły tematyczne, artykuły sponsorowane, tekst marketingowe, opisy produktów, notki prasowe, wywiady Mini/Midi) z wyjątkiem artykułów eksperckich (wycena treści specjalistycznych wyłącznie indywidualna)
** Opublikowanie treści ze zdjęciem, np. na blogu firmowym, w biurze prasowym itp. LUB obsługa publikacji na zewnętrznym portalu/blogu/w prasie (budżet reklamowy płatny dodatkowo wg oferty wybranego Wydawcy)
*** Twój wybór: dowolnie skonfiguruj usługę, dobierając jej zakres do aktualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na: dodatkowe teksty (w tym artykuły eksperckie)mediaplan, infografikę, projekt i wysyłkę newslettera, post na Facebook (tekst + grafika) lub inne usługi z oferty, których wartość odpowiada budżetom, podanym w poszczególnych pakietach.

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ.

Potrzebujesz mniej albo więcej treści lub chcesz wymienić usługi w pakietach? Skontaktuj się z nami!

CENNIK PAKIETOWY CUSTOM PUBLISHING

najpopularniejsze pakiety dla publikacji digital&print

Możliwe Opcje

 • Objętość treści
  Objętości tekstów są wyrażone w znakach typograficznych ze spacjami (zzs.). W cenie: research materiałów źródłowych, koncepcja tekstów, opracowanie treści.
 • Korekta i redakcja
 • Skład DTP
  Format dowolny (np. A4, 210x210 mm, A5, B5 etc.). W cenie: koncepcja layoutu, rozmieszczenie treści i ilustracji, a w przypadku e-publikacji również utworzenie ruchomych galerii zdjęć, wstawienie filmów i ścieżek dźwiękowych oraz linków i boxów CTA i kontaktowych.
 • Plik .pdf do druku
 • Embedding link*
  Umożliwia publikację magazynu na dowolnej stronie WWW.
 • Filmy wyświetlane w publikacji*
 • Automatycznie przewijane galerie zdjęć*
 • Aktywne linki*
 • Ścieżki dźwiękowe*
 • Optymalizacja SEO*
 • Mailing do czytelników*
 • Online desktop i mobile viewer*
 • Facebook Mini Viewer*
 • Eksport do .pdf przez czytelnika*
 • Statystyki wyświetleń*
 • Rejestracja w RDiC (wsparcie/magazyny)
  Pomoc w rejestracji tytułu

PRESSon

1,500
 • 10.000 zzs.

PRESSolve

2,600
 • 20.000 zzs.

PRESSit

3,750
 • 30.000 zzs.

PRESStige

5,950
 • 50.000 zzs.

* Dotyczy e-publikacji w wersji digital. Nie dotyczy publikacji drukowanych.

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ.

Potrzebujesz mniej albo więcej treści lub chcesz wymienić usługi w pakietach? Skontaktuj się z nami!

CENNIK STANDARDOWY

doskonały, gdy zamawiasz pojedyncze usługi

Artykuł internetowy&prasowy

98,00582,00

Artykuł to od lat najpopularniejszy sposób przekazywania informacji, a obecnie – jedno z podstawowych narzędzi content marketingu. Doceń jego siłę i wykorzystaj w promocji Twojej firmy! Artykuł uczy, radzi, wyjaśnia, zachęca do zakupu, wpływa na pozycjonowanie strony i sprzyja ściąganiu ruchu organicznego. Publikowany w Internecie lub prasie, wspiera również pozytywny wizerunek marki jako branżowego lidera. Dobry artykuł zapewni Ci niewiarygodne możliwości rozwoju firmy i budowania długotrwałych relacji z klientami.

Promocja!

Wywiad prasowy / internetowy

290,002.740,00

Usługa obejmuje przeprowadzenie wywiadu prasowego lub internetowego ze wskazaną osobą. Wywiad może być przeprowadzany: a) online – poprzez wybrany komunikator internetowy (np. e-mail, Skype, Google Hangouts, Facebook); rodzaj platformy i sposób kontaktu jest dostosowany do indywidualnych preferencji rozmówcy; b) osobiście – podczas spotkania, zorganizowanego we wskazanym miejscu i czasie (wyłącznie w granicach RP). W CENIE: zgromadzenie materiałów na temat rozmówcy, opracowanie koncepcji rozmowy, wstępne przygotowanie pytań, przeprowadzenie rozmowy, autoryzacja wywiadu.

Media plan

150,00730,00

Planowanie to podstawa wielu działań. Nie inaczej jest z content marketingiem. Mediaplan pozwoli Ci zaplanować publikacje na dany okres, wskazać rodzaje treści, ich tematykę, miejsce i czas publikacji oraz koszty. Dzięki temu prostemu działaniu zyskasz kontrolę nad budżetem reklamowym, z łatwością zapanujesz nad chaosem działań promocyjnych i nigdy nie będziesz działać na łapu-capu, na ostatnią chwilę. Brzmi świetnie, prawda?

E-book, poradnik – teksty+skład

1.500,0022.600,00

Przydatny, interesujący e-book to dla Twojej firmy co najmniej dwie pieczenie na jednym ogniu: pozyskujesz leady (kontakty do potencjalnych klientów) i tworzysz profesjonalny wizerunek firmy. Pokazujesz, że dbasz o potrzeby klienta i chętnie dzielisz się swoją fachową wiedzą, poradami, pomysłami czy inspiracjami. Kiedy masz już gotową publikację, wystarczy zadbać o jej odpowiednią dystrybucję i promocję na stronie WWW, w social mediach czy innych kanałach. Efekty takiej akcji mogą pozytywnie Cię zaskoczyć oraz przełożyć się na znacznie większą liczbę odwiedzin Twojej strony i wyższą sprzedaż. Spróbuj i przekonaj się, jak skuteczne mogą być e-booki firmowe! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie publikację, która zachwyci estetyką wizualną i wartościowymi tekstami.

Publikacja reklamowa PressIt

40,00720,00

Portal PressIt.pl, należący do Press&Web, to przestrzeń idealna do publikacji contentu eksperckiego i reklamowego: reklam natywnych (treść), wywiadów, artykułów tematycznych, artykułów eksperckich, artykułów sponsorowanych (advertoriali), press release, mediów (zdjęcia, filmy reklamowe) czy infografik. Na portalu publikujemy wyselekcjonowane materiały prasowe, cechujące się odpowiednim poziomem merytorycznym i językowym, a zastosowane w nich naturalne linkowanie jest przyjazne dla robotów internetowych – skutecznie promuje udostępniane treści oraz podwyższa ich ranking w Google. Pokaż Twój biznes z najlepszej strony i opublikuj u nas wartościowe teksty o Twojej firmie!

Artykuł sponsorowany

150,00392,00

Artykuł sponsorowany to wyjątkowo skuteczna forma reklamy. Godny zaufania, obiektywny, wartościowy i merytoryczny tekst, publikowany w Internecie lub prasie, pozwala „przemycić” informacje o firmie, jej ofercie czy przedsięwzięciach. Informuje czytelnika o ważnych dla niego sprawach, odpowiada na jego pytania, wyznacza trendy, uczy lub bawi – a przy tym promuje Twoją firmę, przekładając się na zwiększenie sprzedaży, dotarcie do nowych klientów, wyróżnienie się na tle konkurencji, stworzenie wizerunku eksperta i branżowego lidera oraz inne cele biznesowe.

Tekst marketingowy

35,004.600,00

Teksty marketingowe to najważniejsze treści na stronie internetowej Twojej firmy. Ich rolą jest jak najlepsza prezentacja oferty i informacji o przedsiębiorstwie oraz pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google. Napiszemy dla Ciebie wysokiej jakości, skuteczne teksty marketingowe, dopasowane stylem komunikacji do branży, wizerunku firmy i preferencji grupy docelowej (klientów). Zadbamy, aby teksty na Twojej stronie WWW były unikatowe (algorytmy Google promują strony wypełnione niepowtarzalną treścią) i w optymalnym stopniu nasycone frazami SEO. Kreację treści poprzedza analiza marki i grupy docelowej.

Opis SEO na WWW

35,00100,00

Masz sklep z doskonałą ofertą lub stronę firmową z interesującymi usługami. Świetnie! Pierwszy krok w dotarciu do klienta już za Tobą. Teraz pora na kolejny: opisy SEO strony WWW lub sklepu internetowego, dzięki którym Twoja witryna będzie poprawnie pozycjonowała się w Google, lepiej przyciągała odbiorców i stanie się „klikalna”. Teksty SEO są szalenie ważne – bez nich, przy obecnej i stale rosnącej ilości stron internetowych, niezwykle trudno jest od ręki „wyskakiwać” na pierwszej stronie Google. Cena za teksty SEO nie jest wysoka, dlatego tym bardziej powinieneś w nie zainwestować. Zobaczysz, że to skutkuje!

Publikacja biznesowa – teksty + projekt graficzny

950,0011.480,00

W biznesie bez dobrej oferty ani rusz – i to dosłownie. Atrakcyjna wizualnie i interesująco napisana oferta, prezentacja lub katalog firmowy to niezbędny element poszukiwania nowych klientów i kontrahentów oraz nawiązywania udanych relacji biznesowych. Nowoczesna prezentacja firmowa to nie tylko kilka zdjęć i opisów, to także infografiki, wykresy czy rozmaite schematy, które ułatwiają szybkie zapoznanie się z przekazem. W dobie internetu warto wykorzystać także możliwości, jakie dają interaktywne publikacje digital, wzbogacone aktywnymi linkami, elementami CTA, przyciskami do social media, automatycznie przewijanymi galeriami zdjęć, muzyką czy filmami, które można oglądać bezpośrednio w publikacji. Jeśli chcesz stworzyć ofertę lub prezentację firmową na miarę XXI w., w Press&Web wykonamy ją dla Ciebie!

Artykuł ekspercki

297,00990,00

Budujesz pozycję branżowego lidera? Tworzysz portal, blog, magazyn, e-book czy raport i chcesz opublikować specjalistyczne, poparte naukowo treści? Zależy Ci na tym, aby Twoi klienci otrzymali dostęp do rzetelnych, wiarygodnych informacji i porad? Osiągnięcie tych celów umożliwi Ci artykuł ekspercki, pozwalający zintegrować priorytety biznesowe z interesami społecznymi i środowiskowymi (CSR) oraz kulturowymi (CCR).

Opis produktu&usługi

49,00253,00

Opis produktu lub usługi to, poza zdjęciem, podstawowy sposób poinformowania klienta o ofercie i zachęcenia go do zakupu. Unikalny opis, napisany językiem korzyści, w sposób pasujący do marki i z zastosowaniem sprawdzonych strategii sprzedażowych, potrafi zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, ile razy kupiłeś coś tylko dlatego, że przekonał Cię świetny tekst – fachowy, poruszający wyobraźnię, pokazujący korzyści z zakupu, pobudzający emocje, może nawet zabawny. Zadbaj o doskonałą ofertę, a my zadbamy, by Twoje produkty i usługi zyskały perfekcyjną oprawę tekstową o silnej mocy sprzedażowej.

Infografika

500,00

Infografika to nieodłączny element interesującego contentu. Pozwala w graficzno-tekstowej, przyjaznej dla odbiorcy formie poinformować o ważnych kwestiach. Jako dodatek do artykułu czy e-booka świetnie przyciąga uwagę i umożliwia błyskawiczne przekazanie i zebranie informacji.

Magazyn, czasopismo – teksty + skład

1.500,0022.600,00

Publikacje firmowe to doskonałe narzędzie promocji i budowania prestiżu marki, informowania i edukowania czytelników, a także zarabiania na reklamach i artykułach sponsorowanych. Stworzenie profesjonalnego katalogu, e-booka, a także czasopisma tematycznego lub magazynu firmowego jest łatwiejsze niż myślisz! Napiszemy teksty marketingowe i/lub artykuły do Twojego magazynu, wykonamy skład, wygenerujemy plik e-publikacji do rozpowszechniania online oraz plik .pdf do drukarni. Możemy również przygotować grafiki reklamowe i artykuły sponsorowane dla Twoich klientów oraz zająć się dystrybucją, promocją, kontaktami z drukarnią i pozyskaniem reklamodawców, dzięki którym skompensujesz koszty inwestycji wydawniczej i zarobisz!

Notka prasowa

88,00367,00

Poinformuj innych o tym, co dzieje się w Twojej firmie, opowiedz, co planujesz, pochwal się sukcesami! Notka prasowa (press relase) pozwoli Ci przekazać najważniejsze informacje o nowościach w ofercie, wdrożeniach, zmianach w strukturach firmy, podejmowanych działaniach (w tym organizowanych konkursach, eventach czy też akcjach CSR, pro bono i charytatywnych) i innych wydarzeniach. Zamów notkę do opublikowania w Twoim biurze prasowym albo do publikacji w Internecie lub prasie.

Promocja!

Biuro prasowe firmy + notka

350,00 290,00

Chcesz mieć własne biuro prasowe? Opracujemy je dla Ciebie i zaoferujemy kompleksowe wsparcie w jego prowadzeniu! Usługa podstawowa obejmuje utworzenie i skonfigurowanie indywidualnego biura prasowego dla Twojej firmy oraz napisanie i opublikowanie pierwszej notki prasowej.

Opis produktu&usługi

49,00253,00

Opis produktu lub usługi to, poza zdjęciem, podstawowy sposób poinformowania klienta o ofercie i zachęcenia go do zakupu. Unikalny opis, napisany językiem korzyści, w sposób pasujący do marki i z zastosowaniem sprawdzonych strategii sprzedażowych, potrafi zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, ile razy kupiłeś coś tylko dlatego, że przekonał Cię świetny tekst – fachowy, poruszający wyobraźnię, pokazujący korzyści z zakupu, pobudzający emocje, może nawet zabawny. Zadbaj o doskonałą ofertę, a my zadbamy, by Twoje produkty i usługi zyskały perfekcyjną oprawę tekstową o silnej mocy sprzedażowej.

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia w wyborze? Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Ewa Kudłacz-Orciuch
Ewa Kudłacz-Orciuch

Skontaktuj się ze mną!

Razem dobierzemy optymalne rozwiązania marketingowe dla Twojej firmy.

Napisz teraz – odpowiem w ciągu maksymalnie 24 h.