CONTENT SHOP CENNIK USŁUG PRESS&WEB

cs

Content Shop to innowacyjne rozwiązanie e-commerce dla każdego, kto chce szybko poznać naszą ofertę i zamówić usługi z zakresu content marketingu, custom publishingu i copywritingu.

Content Shop powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów i oferuje najczęściej zamawiane przez nich rodzaje i warianty usług.

Jeżeli wśród nich nie znalazłeś niczego odpowiedniego, skontaktuj się z nami mailowo i odeślij wypełniony brief, na podstawie którego przygotujemy ofertę indywidualną.

Porozmawiajmy

Wspólnie znajdziemy najlepsze pomysły na skuteczny marketing Twojej firmy!

Zadzwoń: 532 816 146

Napisz: kontakt@pressweb.com.pl

CENNIK PAKIETOWY CONTENT MARKETING

idealny, gdy planujesz długoterminową współpracę

Cennik Pakietowy obowiązuje dla współpracy zawieranej na okres min. 6 miesięcy.

Jeżeli potrzebujesz jednorazowej usługi, sprawdź Cennik Standardowy (poniżej) lub skontaktuj się z nami.

Starter

650
 • Teksty 10.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 150 PLN***

Pro

935
 • Teksty 15.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 200 PLN***

Deluxe

1,750
 • Teksty 20.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 770 PLN***

Prestige

2,500
 • Teksty 30.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 1120 PLN***

* Dowolne treści (artykuły, teksty marketingowe itp.) z wyjątkiem artykułów eksperckich
** Publikacja treści ze zdjęciem, np. na blogu firmowym, w biurze prasowym itp. LUB obsługa publikacji na zewnętrznym portalu/blogu/w prasie (budżet reklamowy płatny dodatkowo wg oferty wybranego Wydawcy)
*** Twój wybór: dowolnie skonfiguruj pakiet, dobierając inne usługi z oferty do swoich aktualnych potrzeb

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ. Potrzebujesz inny pakiet? Skontaktuj się z nami!

CENNIK STANDARDOWY

doskonały, gdy zamawiasz pojedyncze usługi

Usługi dostępne w ofercie (wszystkie z zakresu custom publishingu i niektóre z dziedziny content marketingu), ale niewidoczne w cenniku online wyceniamy indywidualnie.

Artykuł internetowy&prasowy

98,00582,00

Artykuł to od lat najpopularniejszy sposób przekazywania informacji, a obecnie – jedno z podstawowych narzędzi content marketingu. Doceń jego siłę i wykorzystaj w promocji Twojej firmy! Artykuł uczy, radzi, wyjaśnia, zachęca do zakupu, wpływa na pozycjonowanie strony i sprzyja ściąganiu ruchu organicznego. Publikowany w Internecie lub prasie, wspiera również pozytywny wizerunek marki jako branżowego lidera. Dobry artykuł zapewni Ci niewiarygodne możliwości rozwoju firmy i budowania długotrwałych relacji z klientami.

Dowiedz się więcej o artykułach w Akademii Press&Web >

Promocja!

Wywiad prasowy / internetowy

290,002.740,00

Usługa obejmuje przeprowadzenie wywiadu prasowego lub internetowego ze wskazaną osobą. Wywiad może być przeprowadzany: a) online – poprzez wybrany komunikator internetowy (np. e-mail, Skype, Google Hangouts, Facebook); rodzaj platformy i sposób kontaktu jest dostosowany do indywidualnych preferencji rozmówcy; b) osobiście – podczas spotkania, zorganizowanego we wskazanym miejscu i czasie (wyłącznie w granicach RP). W CENIE: zgromadzenie materiałów na temat rozmówcy, opracowanie koncepcji rozmowy, wstępne przygotowanie pytań, przeprowadzenie rozmowy, autoryzacja wywiadu.

Artykuł sponsorowany

150,00392,00

Artykuł sponsorowany to wyjątkowo skuteczna forma reklamy. Godny zaufania, obiektywny, wartościowy i merytoryczny tekst, publikowany w Internecie lub prasie, pozwala „przemycić” informacje o firmie, jej ofercie czy przedsięwzięciach. Informuje czytelnika o ważnych dla niego sprawach, odpowiada na jego pytania, wyznacza trendy, uczy lub bawi – a przy tym promuje Twoją firmę, przekładając się na zwiększenie sprzedaży, dotarcie do nowych klientów, wyróżnienie się na tle konkurencji, stworzenie wizerunku eksperta i branżowego lidera oraz inne cele biznesowe.

Tekst marketingowy

35,004.600,00

Teksty marketingowe to najważniejsze treści na stronie internetowej Twojej firmy. Ich rolą jest jak najlepsza prezentacja oferty i informacji o przedsiębiorstwie oraz pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google. Napiszemy dla Ciebie wysokiej jakości, skuteczne teksty marketingowe, dopasowane stylem komunikacji do branży, wizerunku firmy i preferencji grupy docelowej (klientów). Zadbamy, aby teksty na Twojej stronie WWW były unikatowe (algorytmy Google promują strony wypełnione niepowtarzalną treścią) i w optymalnym stopniu nasycone frazami SEO. Kreację treści poprzedza analiza marki i grupy docelowej.

Artykuł ekspercki

297,00990,00

Budujesz pozycję branżowego lidera? Tworzysz portal, blog, magazyn, e-book czy raport i chcesz opublikować specjalistyczne, poparte naukowo treści? Zależy Ci na tym, aby Twoi klienci otrzymali dostęp do rzetelnych, wiarygodnych informacji i porad? Osiągnięcie tych celów umożliwi Ci artykuł ekspercki, pozwalający zintegrować priorytety biznesowe z interesami społecznymi i środowiskowymi (CSR) oraz kulturowymi (CCR).

Opis produktu&usługi

49,00253,00

Opis produktu lub usługi to, poza zdjęciem, podstawowy sposób poinformowania klienta o ofercie i zachęcenia go do zakupu. Unikalny opis, napisany językiem korzyści, w sposób pasujący do marki i z zastosowaniem sprawdzonych strategii sprzedażowych, potrafi zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, ile razy kupiłeś coś tylko dlatego, że przekonał Cię świetny tekst – fachowy, poruszający wyobraźnię, pokazujący korzyści z zakupu, pobudzający emocje, może nawet zabawny. Zadbaj o doskonałą ofertę, a my zadbamy, by Twoje produkty i usługi zyskały perfekcyjną oprawę tekstową o silnej mocy sprzedażowej.

Notka prasowa

88,00367,00

Poinformuj innych o tym, co dzieje się w Twojej firmie, opowiedz, co planujesz, pochwal się sukcesami! Notka prasowa (press relase) pozwoli Ci przekazać najważniejsze informacje o nowościach w ofercie, wdrożeniach, zmianach w strukturach firmy, podejmowanych działaniach (w tym organizowanych konkursach, eventach czy też akcjach CSR, pro bono i charytatywnych) i innych wydarzeniach. Zamów notkę do opublikowania w Twoim biurze prasowym albo do publikacji w Internecie lub prasie.

Opis SEO na WWW

35,00100,00

Masz sklep z doskonałą ofertą lub stronę firmową z interesującymi usługami. Świetnie! Pierwszy krok w dotarciu do klienta już za Tobą. Teraz pora na kolejny: opisy SEO strony WWW lub sklepu internetowego, dzięki którym Twoja witryna będzie poprawnie pozycjonowała się w Google, lepiej przyciągała odbiorców i stanie się „klikalna”. Teksty SEO są szalenie ważne – bez nich, przy obecnej i stale rosnącej ilości stron internetowych, niezwykle trudno jest od ręki „wyskakiwać” na pierwszej stronie Google. Cena za teksty SEO nie jest wysoka, dlatego tym bardziej powinieneś w nie zainwestować. Zobaczysz, że to skutkuje!

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia w wyborze? Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Ewa Kudłacz-Orciuch
Ewa Kudłacz-Orciuch

Skontaktuj się ze mną!

Razem dobierzemy optymalne rozwiązania marketingowe dla Twojej firmy.

Napisz teraz – odpowiem w ciągu maksymalnie 24 h.