CONTENT MARKETING PREMIUM

treści dla wymagających

Pracujemy według najwyższych standardów, dostarczając najlepsze treści. Artykuły tworzymy zgodnie ze sprawdzonymi praktykami content marketingowymi i dziennikarskimi, modelem AIDAS oraz Prawem prasowym, Kodeksem Etyki Dziennikarskiej i Kartą Etyczną Mediów.

Wszystkie teksty poddajemy dodatkowo profesjonalnej redakcji i korekcie. Dbamy o to, by treści promujące Twoją firmę były wartościowe merytorycznie, interesujące i w pełni poprawne językowo oraz by spełniały reguły prawdy, obiektywizmu, uczciwości, szacunku i tolerancji, pierwszeństwa dobra odbiorcy, oddzielenia informacji od komentarza, wolności i odpowiedzialności (w tym CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu, a także CCR – kulturowej odpowiedzialności biznesu).

gdy

słowa

to za mało

Artykuły tematyczne

Notki prasowe

Artykuły eksperckie

Dystrybucja treści

Artykuły sponsorowane

Obsługa reklamowa

Wywiady, reportaże

Infografiki

Porozmawiajmy

Jak wykorzystać content marketing w pozyskiwaniu klientów i zwiększaniu sprzedaży? Jakie formy treści wybrać i gdzie je publikować? Kiedy można spodziewać się efektów? Skontaktuj się ze mną już teraz, a żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Ewa Kudłacz-Orciuch

Zadzwoń: 532 816 146

Napisz: kontakt@pressweb.com.pl

CO DZIŚ OPUBLIKUJESZ?

25–50 regularnie publikowanych artykułów na firmowym blogu to o 50–75% klientów więcej.

ARTYKUŁ EKSPERCKI

Połącz cele biznesowe ze społecznymi

Wspieramy świadome, odpowiedzialne marki, które wykorzystują swój potencjał rynkowy, by nie tylko wypromować własną firmę, zwiększyć sprzedaż, zyskać prestiż i pozycję branżowego lidera, lecz także skutecznie realizować działania CSR i CCR.

Uczestniczymy w projektach, których celami są tworzenie i promocja specjalistycznych blogów firmowych, platform internetowych i publikacji (magazynów, czasopism, e-booków, raportów etc.) koncentrujących się na prezentacji wartościowych, wiarygodnych treści w danej dziedzinie.

Jesteśmy świadomi, że na współczesnym rynku firmy mają ogromne możliwości wpływania na opinię publiczną i wyznaczania trendów, a jednocześnie kształtowania postaw społecznych i decydowania o tym, jak dziś i jutro będzie wyglądać otaczająca nas rzeczywistość, jacy będziemy my, co będziemy myśleć na różne tematy i jakich wyborów będziemy dokonywać.

W dobie fake newsów naszym priorytetem jest dostarczanie ludziom sprawdzonych, potwierdzonych naukowo informacji, które rzeczywiście wniosą coś w ich życie, a ponadto sprawią, że internet stanie się godną zaufania biblioteką treści. Współpracujemy z firmami, które podzielają ten pogląd, rozumieją, że jakość jest zawsze ważniejsza niż ilość, i chcą połączyć z nami siły, by zintegrować cele biznesowe z interesami społecznymi, środowiskowymi czy kulturowymi.

ZamówPorozmawiajmy o współpracy

ARTYKUŁ TEMATYCZNY

Zainwestuj w rozwój

Artykuł to od ponad 200 lat najważniejszy i najpopularniejszy nośnik informacji, a obecnie również jedno z podstawowych narzędzi content marketingu. Doceń jego moc i wykorzystaj ją w rozwoju swojej firmy!

Artykuły na blog firmowy to niewiarygodnie skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży, wartościowe pozycjonowanie strony internetowej, pozyskiwanie ruchu organicznego, edukowanie klientów, zdobywanie ich zaufania i budowanie z nimi długofalowych relacji.

Artykuły do publikacji na witrynach zewnętrznych (portalach, blogach, serwisach) pozwolą zdobyć wartościowe linki do Twojej witryny (co wspiera link building, ważny dla optymalnego pozycjonowania strony), znacząco zwiększą liczbę odbiorców treści (potencjalnych klientów) i pomogą Ci efektywnie, a przy tym relatywnie tanio wypromować firmę.

Gdy wypływasz ze swoim biznesem na szersze wody, przydadzą Ci się także artykuły do prasy: gazet, czasopism i innego typu publikacji, które trafiają do grona odbiorców mających wysokie oczekiwania wobec wieloaspektowej jakości treści.

Zamów

ADVERTORIAL

Reklamuj się skutecznie

Ludzie cierpią na tzw. ślepotę banerową i coraz skuteczniej omijają wszelkie reklamy. Tendencji tej sprytnie opiera się artykuł sponsorowany (advertorial). Jako forma nieinwazyjnej reklamy tekstowej, pozwoli Ci on dotrzeć z przekazem do setek, tysięcy, a nawet milionów potencjalnych klientów i kontrahentów – tych zmęczonych, zabieganych, zirytowanych wiecznie wyskakującymi okienkami, ale za to poszukujących przydatnych i ciekawych informacji, użytecznej wiedzy, porad, pomysłów czy inspiracji.

Spróbuj i przekonaj się, jak skuteczny artykuł sponsorowany może przez długie miesiące pracować na sukces Twojej firmy! Z przyjemnością go dla Ciebie stworzymy, a ponadto zajmiemy się publikacją tekstu w prasie lub internecie.

ZamówSprawdź warunki publikacji

NOTKA PRASOWA

Docieraj z przekazem do setek dziennikarzy

Notka prasowa (informacja prasowa, press release) to krótki tekst dziennikarski o charakterze informacyjnym, który pozwoli Ci zawiadomić opinię publiczną o tym, co dzieje się w Twojej firmie. Notka może dotyczyć przykładowo aktualnych i planowanych wydarzeń (reorganizacja, rebranding, wybór nowego prezesa, organizacja eventu, udział w targach lub akcji dobroczynnej itp.), zrealizowanych projektów czy wdrożeń (nowości ofertowe, rozbudowa parku maszynowego, poszerzenie rynków zbytu itp.).

Gotową informację prasową można opublikować na firmowej stronie internetowej, np. w dziale aktualności, lub na zewnętrznej platformie biura prasowego, skąd tekst łatwiej trafi do szerokiego grona czytelników i dziennikarzy.

Zamów

INFOGRAFIKI

Błyskawicznie zdobądź uwagę i daj się zapamiętać

Mózg człowieka zapamiętuje 90% informacji wizualnych, 20% dźwiękowych i zaledwie 10% tekstowych. Z morza informacji, jakimi jesteśmy zalewani każdego dnia, Twój potencjalny klient wybierze więc tylko te, które najsilniej przykują jego uwagę, czymś go zaskoczą i zainteresują, a przy tym umożliwią szybkie i przyjemne zdobycie wiedzy. W oczekiwania te perfekcyjnie wpisują się infografiki.

Infografika szybko wpada w oko i pozwala na wyjątkowo atrakcyjną prezentację treści – skrótową i wydobywającą najważniejsze informacje, które łatwo przeanalizować i zapamiętać.

Piękna wizualnie, estetyczna infografika zachęca też do dzielenia się nią z innymi, np. na Facebooku, dzięki czemu przekaz Twojej marki w naturalny sposób zatacza coraz szersze kręgi. Infografiki zwiększają ruch organiczny na stronie. Pozytywnie wpływają także na częstotliwość i czas trwania odwiedzin witryny, co dla wyszukiwarki jest sygnałem, że dana strona jest atrakcyjna dla użytkowników i warto ją wyżej pozycjonować.

Infografika może stanowić samodzielną informację, jak również być uzupełnieniem artykułu, raportu czy dowolnej prezentacji firmowej.

Zamów

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Kreatywność bez ograniczeń

Porozmawiajmy o tym, jak możesz jeszcze lepiej wykorzystać marketing treści w rozwoju Twojej firmy.

Artykuł blogowy, sponsorowany, ekspercki, reklama natywna, biuro prasowe i press release, wywiad, packshot, porada ekspercka, infografika, e-book, storytelling – to jedynie niektóre nasze pomysły na promocję Twojego biznesu.

Zanim jednak zabierzemy się za pisanie, wspólnie opracujemy jasną strategię działania i plan komunikacji marketingowej. Sprawdzone narzędzia, profilowanie odbiorców, spersonalizowana strategia contentowa, kluczowe cele i budżet reklamowy – na tej bazie tworzymy dla Twojej firmy przejrzysty i elastyczny kalendarz redakcyjny (mediaplan) oraz ustalimy najlepsze metody dystrybucji treści do Twoich odbiorców. Publikacja tekstów w owned media (własnych kanałach, np. na blogu firmowym) oraz paid media (na blogach i portalach internetowych, w prasie) to prosty i tani sposób na zwiększenie zasięgów i sprzedaży, budowę pozytywnego wizerunku firmy i optymalizację strony WWW. Warto jednak pójść o krok dalej i wykorzystać e-mail marketing czy social media, dzięki którym skutecznie dotrzesz do potencjalnych klientów i zmierzysz efektywność content marketingu.

Skontaktuj się

Koncept

Dbamy o przemyślaną strategię contentową, architekturę treści, plan medialny i profilowanie lingwistyczne. Wiemy, jak połączyć Twoje cele biznesowe z oczekiwaniami odbiorców.

Ludzie

Są najważniejsi. To dla nich tworzymy przyciągające uwagę, pomysłowo napisane treści dziennikarskie i marketingowe, zachwycające oko infografiki i inspirujące publikacje.

Content

Tworzymy wartościowe, chętnie czytane treści do internetu i prasy, dzięki którym poznasz inny wymiar content marketingu i dostrzeżesz jego niesamowitą, wieloaspektową skuteczność.

Płacisz raz, zyskujesz przez lata

Wykorzystując content marketing, oszczędzasz pieniądze. Teksty i publikacje, w które inwestujesz tylko raz, zapewniają Ci zyski i nowych klientów przez długie miesiące. Sprawdź cennik i wybierz optymalny pakiet dla Twojego biznesu.

Starter

650
 • Teksty 10.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 150 PLN***

Pro

935
 • Teksty 15.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 200 PLN***

Deluxe

1,750
 • Teksty 20.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 770 PLN***

Prestige

2,500
 • Teksty 30.000 zzs.*
 • Obsługa publikacji**
 • Korekta i redakcja
 • Twój wybór - budżet 1120 PLN***

* Dowolne treści (artykuły tematyczne, artykuły sponsorowane, tekst marketingowe, opisy produktów, notki prasowe, wywiady Mini/Midi) z wyjątkiem artykułów eksperckich (wycena treści specjalistycznych wyłącznie indywidualna)
** Opublikowanie treści ze zdjęciem, np. na blogu firmowym, w biurze prasowym itp. LUB obsługa publikacji na zewnętrznym portalu/blogu/w prasie (budżet reklamowy płatny dodatkowo wg oferty wybranego Wydawcy)
*** Twój wybór: dowolnie skonfiguruj usługę, dobierając jej zakres do aktualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na: dodatkowe teksty (w tym artykuły eksperckie)mediaplan, infografikę, projekt i wysyłkę newslettera, post na Facebook (tekst + grafika) lub inne usługi z oferty, których wartość odpowiada budżetom, podanym w poszczególnych pakietach.

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ.

Potrzebujesz mniej albo więcej treści lub chcesz wymienić usługi w pakietach? Skontaktuj się z nami!

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie