Koncept

Bez skutecznej strategii ani rusz. Dbamy o architekturę treści, plan medialny i profilowanie lingwistyczne. Wiemy, do kogo, co, jak, gdzie i jak często mówić, by połączyć Twoje cele biznesowe z oczekiwaniami odbiorców.

Ludzie

Są najważniejsi. To dla nich tworzymy przyciągające uwagę, pomysłowo napisane treści dziennikarskie i marketingowe, zachwycające oko infografiki i inspirujące publikacje, które opowiadają o Twojej firmie i ciekawych projektach.

Content

Nudne artykuły, rozpływające się w morzu płytkich tekstów? Nie! Tworzymy wartościowe treści do Internetu i prasy, dzięki którym poznasz inny wymiar content marketingu i dostrzeżesz jego niesamowitą, wieloaspektową skuteczność.

Świetnie! Chętnie zamówię...

Artykuł internetowy&prasowy

98,00582,00

Artykuł to od lat najpopularniejszy sposób przekazywania informacji, a obecnie – jedno z podstawowych narzędzi content marketingu. Doceń jego siłę i wykorzystaj w promocji Twojej firmy! Artykuł uczy, radzi, wyjaśnia, zachęca do zakupu, wpływa na pozycjonowanie strony i sprzyja ściąganiu ruchu organicznego. Publikowany w Internecie lub prasie, wspiera również pozytywny wizerunek marki jako branżowego lidera. Dobry artykuł zapewni Ci niewiarygodne możliwości rozwoju firmy i budowania długotrwałych relacji z klientami.

Artykuł specjalistyczny (ekspercki)

297,00990,00

Jesteś ekspertem w swojej branży? Podziel się wiedzą i poradami z innymi! Artykuł ekspercki pozwoli Ci opowiedzieć o tym, na czym znasz się najlepiej, stworzyć wizerunek godnego zaufania specjalisty, zaistnieć w środowisku zawodowym i osiągać cele poprzez przekazywanie sprawdzonych, cennych informacji. Artykuł ekspercki może być opublikowany zarówno w Internecie, jak i w prasie.

Artykuł sponsorowany

150,00392,00

Artykuł sponsorowany to wyjątkowo skuteczna forma reklamy. Godny zaufania, obiektywny, wartościowy i merytoryczny tekst, publikowany w Internecie lub prasie, pozwala „przemycić” informacje o firmie, jej ofercie czy przedsięwzięciach. Informuje czytelnika o ważnych dla niego sprawach, odpowiada na jego pytania, wyznacza trendy, uczy lub bawi – a przy tym promuje Twoją firmę, przekładając się na zwiększenie sprzedaży, dotarcie do nowych klientów, wyróżnienie się na tle konkurencji, stworzenie wizerunku eksperta i branżowego lidera oraz inne cele biznesowe.

Promocja!

Biuro prasowe firmy + notka

350,00 290,00

Chcesz mieć własne biuro prasowe? Opracujemy je dla Ciebie i zaoferujemy kompleksowe wsparcie w jego prowadzeniu! Usługa podstawowa obejmuje utworzenie i skonfigurowanie indywidualnego biura prasowego dla Twojej firmy oraz napisanie i opublikowanie pierwszej notki prasowej.

Media plan

150,00730,00

Planowanie to podstawa wielu działań. Nie inaczej jest z content marketingiem. Mediaplan pozwoli Ci zaplanować publikacje na dany okres, wskazać rodzaje treści, ich tematykę, miejsce i czas publikacji oraz koszty. Dzięki temu prostemu działaniu zyskasz kontrolę nad budżetem reklamowym, z łatwością zapanujesz nad chaosem działań promocyjnych i nigdy nie będziesz działać na łapu-capu, na ostatnią chwilę. Brzmi świetnie, prawda?

Notka prasowa

88,00367,00

Poinformuj innych o tym, co dzieje się w Twojej firmie, opowiedz, co planujesz, pochwal się sukcesami! Notka prasowa (press relase) pozwoli Ci przekazać najważniejsze informacje o nowościach w ofercie, wdrożeniach, zmianach w strukturach firmy, podejmowanych działaniach (w tym organizowanych konkursach, eventach czy też akcjach CSR, pro bono i charytatywnych) i innych wydarzeniach. Zamów notkę do opublikowania w Twoim biurze prasowym albo do publikacji w Internecie lub prasie.

Opis produktu&usługi

49,00253,00

Opis produktu lub usługi to, poza zdjęciem, podstawowy sposób poinformowania klienta o ofercie i zachęcenia go do zakupu. Unikalny opis, napisany językiem korzyści, w sposób pasujący do marki i z zastosowaniem sprawdzonych strategii sprzedażowych, potrafi zdziałać cuda! Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, ile razy kupiłeś coś tylko dlatego, że przekonał Cię świetny tekst – fachowy, poruszający wyobraźnię, pokazujący korzyści z zakupu, pobudzający emocje, może nawet zabawny. Zadbaj o doskonałą ofertę, a my zadbamy, by Twoje produkty i usługi zyskały perfekcyjną oprawę tekstową o silnej mocy sprzedażowej.

Opis SEO na WWW

35,00100,00

Masz sklep z doskonałą ofertą lub stronę firmową z interesującymi usługami. Świetnie! Pierwszy krok w dotarciu do klienta już za Tobą. Teraz pora na kolejny: opisy SEO strony WWW lub sklepu internetowego, dzięki którym Twoja witryna będzie poprawnie pozycjonowała się w Google, lepiej przyciągała odbiorców i stanie się „klikalna”. Teksty SEO są szalenie ważne – bez nich, przy obecnej i stale rosnącej ilości stron internetowych, niezwykle trudno jest od ręki „wyskakiwać” na pierwszej stronie Google. Cena za teksty SEO nie jest wysoka, dlatego tym bardziej powinieneś w nie zainwestować. Zobaczysz, że to skutkuje!

Publikacja reklamowa PressIt

40,00720,00

Portal PressIt.pl, należący do Press&Web, to przestrzeń idealna do publikacji contentu eksperckiego i reklamowego: reklam natywnych (treść), wywiadów, artykułów tematycznych, artykułów eksperckich, artykułów sponsorowanych (advertoriali), press release, mediów (zdjęcia, filmy reklamowe) czy infografik. Na portalu publikujemy wyselekcjonowane materiały prasowe, cechujące się odpowiednim poziomem merytorycznym i językowym, a zastosowane w nich naturalne linkowanie jest przyjazne dla robotów internetowych – skutecznie promuje udostępniane treści oraz podwyższa ich ranking w Google. Pokaż Twój biznes z najlepszej strony i opublikuj u nas wartościowe teksty o Twojej firmie!

Tekst marketingowy na stronę WWW, do e-sklepu, do materiałów promocyjno-reklamowych

35,004.600,00

Stworzymy dla Ciebie kreatywne teksty marketingowe – dowolna dziedzina, branża, temat. Dzięki naszemu rozwiązaniu nie jesteś w żaden sposób ograniczony i swobodnie dysponujesz kupioną objętością w znakach ze spacjami. Zamówioną treść możesz przeznaczyć na dowolne teksty marketingowe do materiałów informacyjnych oraz promocyjno-reklamowych, takich jak: strona WWW (podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta i inne), sklep internetowy (opisy kategorii, podstrony informacyjne, np. O firmie, Oferta, Jak kupować? i inne), blog, portal internetowy, ulotka, broszura, biuletyn, oferta firmowa, katalog, plakat reklamowy i innych.

Promocja!

Wywiad prasowy / internetowy

290,002.740,00

Usługa obejmuje przeprowadzenie wywiadu prasowego lub internetowego ze wskazaną osobą. Wywiad może być przeprowadzany: a) online – poprzez wybrany komunikator internetowy (np. e-mail, Skype, Google Hangouts, Facebook); rodzaj platformy i sposób kontaktu jest dostosowany do indywidualnych preferencji rozmówcy; b) osobiście – podczas spotkania, zorganizowanego we wskazanym miejscu i czasie (wyłącznie w granicach RP). W CENIE: zgromadzenie materiałów na temat rozmówcy, opracowanie koncepcji rozmowy, wstępne przygotowanie pytań, autoryzację wywiadu.

Infografika

500,00

Infografika to nieodłączny element interesującego contentu. Pozwala w graficzno-tekstowej, przyjaznej dla odbiorcy formie poinformować o ważnych kwestiach. Jako dodatek do artykułu czy e-booka świetnie przyciąga uwagę i umożliwia błyskawiczne przekazanie i zebranie informacji.

O, jest też cennik pakietowy! Wybieram...

Starter

650
 • Teksty 10.000 zzs.*
 • Obsługa CMS**
 • Korekta i redakcja
 • Budżet reklamowy 150 PLN***

Pro

935
 • Teksty 15.000 zzs.*
 • Obsługa CMS**
 • Korekta i redakcja
 • Budżet reklamowy 200 PLN***

Deluxe

1,750
 • Teksty 20.000 zzs.*
 • Obsługa CMS**
 • Korekta i redakcja
 • Budżet reklamowy 270 PLN***
 • Infografika

Prestige

2,500
 • Teksty 30.000 zzs.*
 • Obsługa CMS**
 • Korekta i redakcja
 • Budżet reklamowy 320 PLN***
 • 2 Infografiki

* Dowolne treści (artykuły tematyczne, artykuły produktowe, tekst marketingowe i opisy produktów, notki prasowe, wywiady Mini/Midi) z wyjątkiem artykułów eksperckich
** Opublikowanie treści ze zdjęciem, np. na blogu firmowym, w biurze prasowym itp.
*** Budżet reklamowy dotyczy opłaty za publikację artykułu w dowolnym portalu/magazynie wybranym z bazy Wydawców. Cena brutto.

Zapoznaj się z Regulaminem i FAQ.

Potrzebujesz mniej albo więcej treści lub chcesz wymienić usługi w pakietach? Skontaktuj się z nami!

Współpraca

Zawsze w doborowym towarzystwie